Vaše nová tvář začíná u nás

Tvoříme jedinečná a funkční grafická řešení pro jednotlivce i firmy ze všech oborů. Pomůžeme vám s brandingem, tiskovinami, webovými stránkami nebo celou identitou. Profesionálně vytvořená firemní identita posílí prestiž firmy a zvýší vaše prodeje.

Co je firemní identita?

Firemní identita neboli firemní styl, často označované jako corporate identity, je celkové označení pravidel určujících jak má správně vystupovat společnost ke svému okolí a zákazníkům, tak vztahy mezi zaměstnanci, systém komunikace, řízení a celková prezentace společnosti.

Jak pracujeme

1. Osobní jednání na prvním místě

Potřebujeme vás poznat, znát váš produkt, služby a celou vaší firmu. Rádi za vámi přijedeme. Nejlepší je začít první schůzku s majitelem společnosti. Podělte se s námi o příběh vaší firmy a společně definujeme vize, mise, cíle a hodnoty. Zanalyzujeme vaše podnikání, cílové skupiny a konkurenci. Kromě toho se poznáme blíž a naladíme se na stejnou vlnu. Na základě poznatků pak vytvoříme první koncepty.

2. Návrhy prvních konceptů

Vymýšlíme název značky, skicujeme, designujeme a vše testujeme na cílové skupině. Vznikají první koncepty loga a elementů, navrhujeme barvy a typografii. Volíme nejvýstižnější variantu, se kterou pracujeme v aplikacích jako jsou tiskoviny nebo obalový design.

3. Prezentace návrhů u nás ve studiu

Zakládáme si na tom aby prezentace byla určená jen povolaným osobám a byla oproštěna od všech rušivých elementů a proto se snažíme klienty směřovat do našeho prostoru než je jejich společnost aby se mohli plně věnovat jednotlivým návrhům a řešení nápadům.

4. Zpracování manuálů a exportů

Po doladění detailů připravíme kompletní manuály vč. všech potřebných exportů log, textur, doplňkového písma. Začneme zpracovávat veškeré potřebné merkantilie, obalový design, polepy aut. Chystáme návrhy webové prezentace, případně e-shopu a všech navazujících prací. Chystáme reklamní předměty. Firemní oblečení. Grafické provedení interiérů, polepy firemních aut, dodávek a vše co je v současné době možné obrendovat.

Za posledních 6 let přes

125 klientů

Za dobu posledních šesti let se nám daří komunikovat s nejméně dvěma novými klienty měsíčně.

Vyhodnoceno díky aplikaci TaskPark v letech 04/2017–08/2023

1 237 projektů

Projekty rostou pomaleji neb se k nim pravidelně vracíme díky našim stálým klientům.

3 156 úkolů

Úkoly už snad skoro nepočítáme. S každým dalším požadavkem našich klientů tempo úkolů roste raketovou rychlostí.

desítky identit

V průměru jedna identita za dva měsíce. Dříve i několik identit do měsíce, ale nyní se soustředíme na kvalitu než kvantitu.

Proč mít kvalitně zpracovanou firemní identitu?

Důvěra ve značku

Zákazníci vnímají značku různými způsoby, a to prostřednictvím různých prvků a dojmů, které si vytvoří na základě svých interakcí a zkušeností se značkou. Zde je několik faktorů, které ovlivňují to, jak zákazníci vnímají značku:

Zákazníci by měli být schopni poznat a rozpoznat značku a její hodnoty. Identita značky je důležitá při vytváření povědomí o značce a spojení s jejím posláním a hodnotami.

Zákazníci hodnotí značku na základě kvality produktů nebo služeb, které poskytuje. Kvalitní produkty a služby budou mít pozitivní vliv na vnímání značky.

Jakým způsobem značka komunikuje se svými zákazníky je také důležité. Čisté, jasné a konzistentní komunikační strategie pomáhá budovat důvěru a loajalitu u zákazníků.

Každý kontakt zákazníka se značkou ovlivňuje jeho vnímání. Pozitivní zkušenosti s obsluhou zákazníků, rychlé a spolehlivé dodání produktu, jednoduchý proces nákupu atd. mohou přispět k pozitivnímu vnímání značky.

Konkurence

Vnímání značky je také ovlivněno konkurencí. Porovnávání se s konkurencí může pomoci zákazníkům lépe porozumět hodnotě a jedinečnosti dané značky. Je důležité, aby značky byly si vědomy toho, jak jsou vnímány zákazníky, a aby aktivně pracovaly na budování pozitivního vnímání skrze všechny tyto faktory, což může vést k vyšší loajalitě zákazníků a úspěšnému podnikání.

Připravené návrhy v šuplíku

Každý to zná. Potřebujeme teď hned leták, brožuru, inzerát a najednou není čas, kdo by to mohl navrhnout a která agentura, nebo studio to připraví? A proto máme design manuál a již připravené layouty, které stačí během pár hodin upravit do libovolného rozměru. Připravit tematický obsah a během krátkého času upravit cokoliv na míru konkrétnímu řešení.

Proč si nechat navrhnout firemní identitu právě od nás?

14 let na trhu

Za tuto dobu jsme se vypracovali na úroveň velké agentury. Stále se učíme a sledujeme nové trendy.

Osobní přístup

Nejsme korporát a proto jednáte přímo s tím kdo na identitě a logu bude přímo pracovat.

Kvalita vs. kvantita

Neslibujeme nemožné a soustředíme se jen na kvalitní produkci.

Návrhy vč. realizace

Vše co klientům navrhneme ve spolupráci s vybranými také v nejlepší kvalitě vyrobíme a dodáme.

Naše práce a případové studie

Vy řešíte svůj byznys,
my jeho tvář

Hodinová konzultace
s kreativním ředitelem

Využijte jedinečné příležitosti probrat s námi svůj projekt. Díky mnohaletému know-how Vám můžeme poradit jak osvěžit vaši prezentaci, získat výhodu oproti konkurenci a posunout tak svůj byznys na další úroveň.

Konzultace v hodnotě 2 500 Kč
pro Vás zcela ZDARMA.

Schůzku můžeme naplánovat i v online formě.

Moo Design - Martin Kaucký